Masaż relaksacyjny


to idealny sposób na zmęczenie, zarówno fizyczne jak i psychiczne.
Szybkie tempo życia, codzienne troski i problemy, ciągłe napięcia psychiczne, pogoń i konkurowanie – wszystko to sprawia, że czujemy się przemęczeni i pozbawieni energii. W takiej chwili trzeba się na chwilę zatrzymać, rozluźnić, zresetować, choć przez chwilę nie myśleć – tylko oddać się w ręce masażysty aby rozluźnić napięte mięśnie, uwolnić umysł, i po prostu poczuć się błogo jak beztroskie dziecko na wiosennej łące.

Cena godzinnego relaksu to 140 złotych.

Masaż klasyczny


to najpopularniejszy zabieg – w zależności od zastosowanych technik może on mieć różne działanie: przeciwbólowe, wyciszające, regenerujące, pobudzające, lecznicze, a nawet odchudzające. Masaż przyspiesza krążenie krwi i limfy w naczyniach skórnych, wzmacnia mięśnie oraz ujędrnia i uelastycznia skórę. Dodatkowe zalety to usprawnienie układu odpornościowego oraz przemiany materii.

Masaż klasyczny wykorzystywany jako element wspomagający zwalczanie wielu chorób, w tym dolegliwości ortopedycznych, neurologicznych, zaburzenia snu.

Cena godzinnego masażu 140 złotych.

Masaż gorącymi kamieniami


połączony z masażem relaksacyjnym i technikami lomi lomi. Rozgrzewa rozluźnia wyłącza z otoczenia. Ten zabieg sprawia że czas na chwilę się zatrzyma, a poruszy się wnętrze. Płynność i harmonia ruchów przy blasku świec i łagodnych dźwiękach natury, do tego ciepło kamieni sprawi że poczujesz się wyjątkowo, a stan głębokiej relaksacji ukoi ciało umysł i duszę.

Cena:  – godzinnego masażu 180 złotych.
Cena – półtoragodzinnego masażu 240 złotych.

Masaż pleców


rozluźni mięśnie, usunie napięcia, przywróci elastyczność, zredukuje stres i dyskomfort, a także przyspieszy krążenie krwi – szczególnie polecany dla osób wykonujących prace siedzącą.

Czas trwania zabiegu 25 minut – 70 złotych.

 

MASAŻ GORĄCĄ ŚWIECĄ
Ciepły wosk aromatycznej świecy nawilża i odżywia skórę dzięki czemu staje się delikatna i jedwabista.

Cena zabiegu 170zł/ godz.

adsc_0440
adsc_0423
adsc_0449
adsc_0433
adsc_0458
adsc_0479